Категорія
Житло, Громадські, Промислові
Про проект

Нова концепція підкреслить існуючу історичну будівлю і створить особливий промисловий дух в новому міському кварталі, що підтримує синергію роботи,відпочинку та культури.

Наша пропозиція для реконструкції кварталу Бадель полягає у створенні тематичного індустріального парку з функціями сучасної міської площі та виглядом промислової зони. Квартал Бадель буде представляти єдність комерційної зони та соціального простору. Нова площа підсилюватиме соціалізуючу функцію для людей, котрі живуть та працюють неподалік від площі, відвідують ресторани, магазини, займаються спортом та просто зустрічаються.

Після реконструкції квартал Бадель стане подібним до інших історично сформованих в цій місцевості замкнутих кварталів. Проект визначає дві зони всередині кварталу. Перша – гучна та шумна громадська зона з розважальним ядром та будівлями бізнес центру. Старий виноробний завод слугує центральною домінантою, що вміщує культурні функції – виставкову галерею, бібліотеку та місця для зустрічей. Друга зона – більш тиха, знаходиться поруч з будівлею готелю. Ми відзначили, що зелені зони, які розкидані по всьому місту, стають меншими до сходу, тому ми спробували розширити парк Бартоли Касіши, створивши зелену зону в нашому кварталі навпроти парку як його продовження. Будівля Нової Горіци вміщуватиме в собі культурну функцію – виставкові галереї, конференц зали та ресторани.

Громадська площа в середині кварталу формуєтсья кривою амфітеатру, що візуально ділить простір на променаду та зону різних заходів, також утворює дві додаткові зони меншого розміру для відпочинку.

Для відвідувачів та жителів кварталу Бадель передбачено 3-рівневий підземний паркінг. Також ми передбачили всередині кварталу спеціальну парковку для велосипедистів та сигвеїстів.


Місце: Квартал Бадель, Загреб, Хорватія;

Дата: 2012 рік;

Архітектори: Шевченко Андрій, Олексій Кузьмін, Дарина Патлай, Каленський Ігор;