Віла під Києвом

Категорія
Житло
Про проект

Загальна концепція будинку виходить із аналогій свободи та одночасно душевності та фундаментальності. Свобода для людини часто уособлюється образом птаха, розмах дахів тут – як розмах крил пташки.
Розташування на ділянці під кутом продиктоване природніми умовами. По-перше, розкриваємося на канал, котрий омиває ділянку, на тиху інтимну дворову частину, по-друге насаджені в ряд дерева. Ми таким розміщенням будинку уникаємо сприйняття людиною регулярної посадки дерев, людина відчуває більше природності й безпосередності, а не як серед засаджених грядок.

Паркомісця передбачили на шматочку ділянки, де були відсутні дерева, адже намагалися вберегти кожне дерево. Потоки машини-люди розмежовані та не перетинаються. Поставивши спальний бокс під таким кутом ми розмежовуємо денне та нічне життя не лише візуально, а й захищаємо від шумових подразників.
Поворот корпусу дозволяє створити напівізольовані простори. Самостійна тераса для дітей та для дорослих. Шумові хвилі направлені в різні сторони.
Природа – головне! Ми будинок заплітаємо буквально пластами природи, вітальня – основне з основних місць будинку – буквально обплетене з усіх сторін. По сторонам світу зорієнтовано так, що зі сторони півночі ми максимально закрили будинок, враховуючи питання енергоефективності, розкрили будинок до сонця.
Частина для обслуговуючого персоналу має спільні стіни з основним будинком, (+енергоефективність) але шляхи господарів та обслуговування не перетинаються та візуально окремо співіснують.


Генпроектувальник і будівництво: DOMRIY;

logo_blankddd

Архітектурний розділ проекту: ZAAZ architects;

Місце: Вишгородський р-н, Київська обл., Україна;

Площа: 480 м²;

Дата: 2016 рік;

Архітектори: Шевченко Андрій, Шевченко Тетяна, Анастасія Ущапівська;

Візуалізація: Анастасія Ущапівська;